پیشنهادهایی برای خوش‌تیپ‌تر شدن در بهار

فصل زیبای بهار ما را با رنگهای دل انگیزش میزبانی می‌کند، بنظر شما حیف نیست که با رنگهای تیره به استقبالش برویم. فصل بهار، فصل تازه شدن و بیدار شدن طبیعت است. بهار فرصت مناسبی است برای خرید کردن و خلق یک استایل متفاوت و هیجان انگیز.

فصل بهار شما را مجاز می‌کند که انواع رنگها را به کمد لباسهایتان اضافه کنید رنگهایی که در فصل‌های دیگر تجربه نکردید و می‌توانید با بهار هماهنگ شوید. در این مقاله می‌خواهیم لباسهایی به شما پیشنهاد بدهیم که با دیدن خودتان به یاد طراوت و زیبایی گلهای بهاری بیفتید.

انتخاب مانتو بهاری

برای رضایت کامل از خرید خود باید دقیق و صبور باشید. بسته به فرهنگمان مانتو یکی از اصلیترین پوششهایمان است که خوشبختانه دنیایی از مدل و رنگ توسط طراحان مد به بازار آمده است. بهار است و باید در پی مانتوهای نخی و خنک باشیم. خرید مانتو بهاره چه برای خانمهای لاغر یا چاغ و یا کوتاه و بلند فرقی ندارد باید متناسب به قد و وزنتان باشد، همچنین باید به جنس و نوع دوخت آن توجه کرد. بیشتر خانمها هنگام انتخاب مانتو بیشتر به قیمت و طرح آن توجه می‌کنند در صورتی که جنس آن اهمیت زیادی دارد. مانتوهایی که کمتر احتیاج به اتو داشته باشد، به خودش پرز نگیرد،مناسب برای فصل گرما باشد.    روانشناسی رنگ برای انتخاب مانتو چه رسمی و چه اسپرت تاثیر گذار است. رنگ مانتو هم باید متناسب به رنگ پوستتان باشد و هم متناسب به فصلی که آن را می‌پوشید. برای انتخاب رنگ مانتو آن را با شال و کیف و کفشی که می‌خواهید تهیه کنید ست کنید.

انتخاب صندل

ابتدا کفشهای کتانی و رسمیتان را به کمد بسپارید و صندلهایتان را بیرون بیاورید، بهار فرصت خوبیست برای پوشیدن صندلهای رنگارنگ و یا کفشهای رنگ روشن مثل انواع کفش های ورزشی و اسپرت. ترندهای دهه 90 در بازگشت دوباره هستند. یکی از این ترندها صندل‌های ظریفی بود که نخست توسط مدل‌هایی مانند کیت ماس و نائومی کمپول پوشیده شد و در سالهای بعد به یک سبک جهانی مبدل شد. این صندل‌ها تا حد زیادی شبیه صندل‌های پاشنه دار مینیمال هستند. وقتی از صندل صحبت می‌شود کمتر کسی به یاد دمپایی می‌افتد. بیشتر افراد دمپایی را نوعی اکسسوری خانگی می‌دانند  که نمی‌توان آن را برای استفاده در بیرون پوشید. اما دمپایی‌ها یا صندل‌های پشت باز در فصل‌های اخیر به دنیای مد ورود کردند. این صندلهای تخت بسیار راحت هستند و ظاهر شیکی دارند. صندل‌های تخت بسیار محبوب و پرطرفدار شده‌ و دارای تنوع بسیار بالاییست  و بسیار دوست داشتنی هستند. صندلهای بهاری نقش مهمی در استایل زیبای بهاری شما ایفا می‌کند البته اگر در کنار آن از مانتوهای ظریف و زیبا استفاده کنید.

شلوارهای بهاری با رنگ های گیرا

فصل بهار فرصت خوبیست برای پوشیدن شلوارهای زیبای رنگی، تنگ، گشاد، کوتاه یا بلند که با مانتوهای مناسب بهاری ستهای منحصر بفردی می‌توانید خلق کنید.

اگر به شلوارهای طرح دار علاقه دارید، با مانتوهای گشاد و یا جلوباز استایل زیبایی از آب در می‌آید به شرطی که با مانتوهای تک رنگ ست شود. پیشنهاد می‌کنم برای یکبار هم که شده امتحان کنید و متفاوت بنظر برسید.

شلوارهای ارتشی و پارچه‌ای هم برای این فصل پیشنهاد می‌شود.  اگر مانتوهای طرحدار و رنگی برای بهار انتخاب کردید، شلوارهای چسبان تک رنگ را با آن ها ست کنید.

جنس پارچه‌های بهاری

بخاطر داشته باشید که در فصل بهار باید لباسهایی بپوشید که پارچه شان مناسب این فصل باشد. هرگز لباسی با پارچه خنک را با لباسی از پارچه گرم نپوشید، ترکیب مناسبی نمی‌شود. برای این که در انتخابتان اشتباه نکنید حتماً لباسهای زمستانه را از بهاره جدا کنید. تا یک روز که عجله دارید مانتوی نازک بهاره را با شلوار مخمل نپوشید.
تی شرت هم گزینه خوبی برای روزهای آفتابیست. فقط اگر تی شرت تان بلند است آن را داخل شلوار خود نکنید.
شال های نخی رنگارنگ

برای تکمیل استایل خود در بهار از شالهایی به رنگهای شاد برای بهار وتابستان خود استفاده کنید تا بتوانید آنها را با مانتوهای مختلف خود هربار ست کنید.

متفاوت تر باشید
از تنوع وامتحان تیپهای متفاوت نترسید. اگر تابه حال خیلی به دنبال تنوع نبوده اید، امسال آن را امتحان کنید. فقط به یک رنگ و مدل مانتو بند نکنید و دست از مانتوهای یکنواخت و تکراری بردارید. چون همیشه همه شما را با تیپ رسمی دیده اند قرار نیست خود را به آن محکوم کنید، سعی کنید استایل های دیگری را هم امتحان کنید و از نگاه متعجب دیگران معذب نشوید. برای فصل بهار تیپ خود را با مانتوهای بهاری اسپرت هم امتحان کنید. لازم است بعضی وقتها ساختارشکنی کنید، به رنگها  و مدلهای دیگر هم توجه کنید، چه بسا خیلی بیشتر از تیپهای قبلیتان به شما بیاید. به لباس پوشیدن دیگران در خیابان، محل کارتان وبازدید از سایتهای مربوط دقت کنید و ایده های جدیدی برای پوشیدن مانتوهای بهاری و ست کردنشان بگیرید.
انتخاب رنگ

البته  به پوشیدن رنگهایی هم که به شما نمی‌آید اصرار نکنید. حتماً نباید طبق رنگ سال لباس بپوشید. بهترین انتخاب برای رنگ لباس رنگیست که هماهنگ با رنگ پوست شما باشد.

برای تکمیل استایلتان  از رنگهای متضاد و یا هم خانواده استفاده کنید، رنگهای متضاد مثل زرد و بنفش و یا آبی و رنگهای هم خانواده مثل زرد و نارنجی یا کرم.

نوع پوشش و انتخاب لباس نشان دهنده روحیات درونی ماست، پس باید به آن اهمیت بدهیم و در جستجوی سلیقه واقعی خودمان باشیم زیرا لباسی که بتن میکنیم هم می‌تواند باعث آزارمان شود و هم باعث آرامشمان، در بیشتر مواقع انتخاب برای خودمان هم بسیار سخت می‌شود پس خوب است از متخصصین امر کمک بگیریم تا تصمیم بهتری داشته باشیم.