پیراهن مجلسی شیک

انتخاب و خرید پیراهن مجلسی شیک و مناسب در بسیاری موارد برای خانم ها کار دشوار و سختی است. اما اگر دقت داشته باشید و اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید؛ می توانید به راحتی یک پیراهن مجلسی شیک را انتخاب و خریداری کنید و بدین شکل با بر تن داشتن یک لباس مجلسی زیبا؛ در مراسم ها بدرخشید.

 اگر شما هم در انتخاب و یا خرید پیراهن مجلسی شیک، کمی با مشکل مواجه می شوید و دوست دارید، بهترین و شیک ترین انواع لباس مجلسی را خریداری کنید، با ما همراه باشید. زیرا ما در این مقاله در ارتباط با جدید ترین مدل های پیراهن و  لباس مجلسی، اطلاعات مفیدی را بیان کرده ایم و همچنین به نحوه انتخاب و خرید لباس مجلسی مناسب پرداخته ایم.

 

انتخاب و خرید پیراهن مجلسی شیک

 

 

برای انتخاب و خرید پیراهن مجلسی شیک باید به چندین مورد توجه کرد، تا با به توجه به آنها؛ بتوان بهترین انتخاب را انجام داد.این موارد مهم و  قابل توجه که در انتخاب لباس مجلسی باید در نظر گرفته شود؛ به شرح زیر است:

 

 انتخاب پیراهن مجلسی با توجه به نوع مراسم

 یکی از موارد بسیار مهمی که در هنگام انتخاب مجلسی باید به آن توجه داشته باشید، نوع مراسم است. شما نمی توانید در همه نوع مجالس، از هر نوعی لباسی استفاده کنید، بلکه باید لباس شما؛ متناسب با مراسم و مجلسی باشد که در آن حضور خواهید داشت.

 

جشن عروسی

 جشن عروسی از جمله مراسم های رسمی به شمار می رود که لباس شما به عنوان مهمان باید از شکوه و جلوه مناسبی برخوردار باشد، به ویژه اگر از مهمانان نزدیک به عروس و یا داماد باشید. برای جشن عروسی بهتر است از پیراهن مجلسی شیک بلند استفاده کنید که بیش از حد ساده نبوده و جلوه و زیبایی را دارا باشد.

پیراهن های مجلسی می تواند پوشیده و یا باز باشد و شما به توجه به سلیقه خود می توانید، هر کدام از مدل های پوشیده  و یا باز را انتخاب کنید. رنگ پیراهن مجلسی شیک برای مراسم عروسی کاملا بستگی به سلیقه شما دارد و  هیچ محدودیتی برای رنگ وجود ندارد. اما به خاطر داشته باشید از  پیراهن های با رنگ سفید یا  شیری خیلی روشن برای مراسم عروسی استفاده نکنید.زیرا رنگ سفید فقط مختص  به عروس است نه مهمانان.

 

جشن تولد 

وقتی به جشن تولد دعوت می شوید، سعی کنید پیراهن مجلسی شیک و در عین حال ساده را انتخاب کنید.  برای مراسم هایی مثل تولد، جشن فارغ التحصیلی و این قبیل مراسم، از پیراهن و لباس های خیلی مجلسی و سنگین استفاده نکنید. یک پیراهن کوتاه ساده با رنگ های پاستیلی برای جشن تولد می تواند خیلی گزینه خوبی باشد و یا یک تاپ و دامن با رنگ های شاد مثل قرمز. اما هر رنگ دیگری می تواند انتخاب شود، این کاملا سلیقه ای است. ولی نباید از طرح های خیلی مجلسی و سنگین استفاده شود.

 

 انتخاب لباس مجلسی با توجه به رنگ پوست

 

فرقی نمی کند که شما به دنبال خرید یک پیراهن مجلسی شیک برای چه مراسمی هستید، یک لباس ساده را می خواهید یا لباس پر زرق و برق. در هر صورت به رنگ آن باید توجه داشته و سعی کنید رنگ لباس را با توجه یکسری فاکتورها انجام دهید.

برای انتخاب رنگ لباس، باید به رنگ پوست و مو خود توجه داشته باشید. برای مثال اگر شما دارای موهایی روشن با پوست سفید هستید و انتخاب آرایش و میکاپ شما از نوع لایت است، لباس های پر زرق و برق با رنگ های تیره، جلوه بسیار زیادی را خواهد داشت.

به طور کلی انتخاب رنگ پیراهن مجلسی را متناسب با رنگ پوست، اکسسوری ها و آرایش میکاپ خود انتخاب کنید. در حقیقت همه این موارد رو به صورت هماهنگ و ست انتخاب کنید تا بدین شکل لباس شما جلوه بیشتری داشته باشد و زیبایی شما را دو چندان کند.

 

 

انتخاب پیراهن مجلسی شیک با توجه به نوع اندام

 

نکته دیگر برای انتخاب پیراهن مجلسی شیک که به آن باید توجه زیادی کنید؛ نوع اندامتان می باشد. یک لباس هر چقدر هم زیبا باشد، اما برای هیکل و اندام شما؛ مناسب نباشد، جلوه خوبی را نخواهد داشت. از این رو باید به این موضوع توجه زیادی شود. 

 برای این منظور نقاط قوت و ضعف اندام خود را شناسایی کنید و با در نظر گرفتن آن، لباس را انتخاب کنید.

 برای مثال اگر پاهای شما کشیده و زیبا است، لباس هایی را انتخاب کنید که توجه را به سمت پاهای شما بکشاند.( لباس های مجلسی کوتاه که از قسمت بالا تنه پوشیده هستند، عالی خواهد بود، زیرا نگاه و توجه به نقطه قوت بدن شما یعنی پاها و پایین تنه معطوف می شود)

اگر شما دارای هیکلی نسبتا چاق با قد متوسط هستید، بهتر است از لباس های مجلسی بلند، تیره با طرح های ساده استفاده کنید که اندام شما را کشیده و لاغر نشان دهد. در چنین حالت هایی هرگز از لباس های رنگ روشن و شلوغ استفاده نکنید.

لباس های روشن به شدت در چاق دیده شدن تاثیر می گذارد و نگاه ها را به سمت اضافه وزن فرد، معطوف می کند.

 

 

یا نمونه دیگر اینکه  اگر شما دارای هیکل ساعت شنی هستید، پیراهن های مجلسی تنگ و چسبان چه در مدل کوتاه و چه در مدل بلند، یک انتخاب عالی خواهد بود.

اگر اندام شما به حالت مثلثی است، یعنی کمر و باسن کوچک تر از سینه ها و عرض شانه است در این چنین مواردی باید سعی کنید لباس هایی را انتخاب کنید که اندام شما را در بالا تنه و پایین تنه یکسان نشان دهد. پیراهن هایی که در قسمت دامن کلوش و پر چین هستند، می تواند در زیباتر دیده شدن اندام شما گزینه خوبی باشد. زیرا موجب هماهنگ نشان دادن پایین تنه با بالا تنه می شود.

 

اگر شما از دسته خانم هایی با اندام گلابی شکل هستید، یعنی قسمت ران و باسن بزرگی دارید، به هیچ عنوان از پیراهن های مجلسی و یا دامن های پرچین و گشاد استفاده نکنید. بلکه سعی کنید پیراهن و یا دامنی را انتخاب کنید که راسته هستند.

 

 

انتخاب لباس مجلسی با توجه به اندام

 

 

 

 با رعایت این موارد و توجه به نکات گفته شده، می توانید بهترین انتخاب را داشته  و پیراهن مجلسی شیک را خریداری کنید. مزون زد پی با مدیریت خانم زراعت پیشه، به طور حرفه ای در زمینه طراحی و دوخت جدیدترین های پیراهن های مجلسی فعالیت می کند و امکان انتخاب و خرید زیباترین  لباس های مجلسی و همچنین لباس های عروس را برای شما فراهم می کند.