نکاتی برای خرید پیراهن شیک مجلسی

پیراهن شیک مجلسی جزء آن دسته از لباس‌هایی است که در مراسم‌هایی مانند تولد، شام دوستانه، عروسی، مهمانی رسمی مرتبط با کار، تشیع جنازه استفاده می‌شود. از این رو برای دوخت این لباس باید از پارچه‌هایی با کیفیت بالا و جنس درجه یک استفاده کرد. علاوه بر با کیفت بودن پارچه، باید زیبا و منحصر به فرد نیز باشد تا لباس خاص و شیک به نظر برسد.

پیراهن شیک مجلسی

بی شک سلیقه نقش بسزایی در انتخاب پیراهن شیک مجلسی دارد. بعضی از افراد دنباله‌رو مد و بعضی دیگر خواهان سبک کلاسیک هستند. از این رو برای انتخاب لباس مناسب باید به ملاک‌هایی مثل اندام، سن، رنگ‌بندی و جایگاه اجتماعی توجه کرد تا در تن افراد جلوه زیبایی داشته باشد. هر مراسم و مناسبتی پوشش مختص به خود را دارد مثلاً نمی‌توانید لباسی را که در تشیع جنازه پوشیده‌اید برای جشن تولد نیز استفاده کنید.

رعایت چند نکته مهم درباره نحوه خرید پیراهن شیک مجلسی

نحوه خرید پیراهن شیک مجلسی

همواره این را به خاطر داشته باشید پیراهن شیک مجلسی باید نقاط ضعف شما را بپوشاند و زیبایی های اندامتان را برجسته تر نمایش دهد. اگر دارای صورت زیبایی هستید لباس‌هایی که روی شانه و گردن کار شده است استفاده کنید. اما اگر دارای پاهای زیبایی هستید از لباس‌های کوتاه استفاده کنید تا زیبایی پا به چشم بیاید. افراد لاغر اندام و قد بلند باید از پوشیدن لباس راسته و طرح ماکسی دوری کنند زیرا لاغرتر به چشم می‌آیند. در عوض افراد با قد کوتاه و وزن بالا از این مدل استفاده کنند تا کشیده و قد بلندتر به نظر بیایند.

با توجه به قدتان پیراهن شیک مجلسی انتخاب کنید

انتخاب پیراهن شیک مجلسی با یقه هفت برای افرادی که اندام تو پر و چاقی دارند بهترین گزینه است. افرادی که قد متوسط یا کوتاهی دارند از پیراهن‌های بالای زانو استفاده کنند تا قد بلندتر به نظر برسند. رنگ در انتخاب لباس نقش مهمی را ایفا می کند. لباس‌هایی به رنگ روشن برای پوست تیره و لباس‌هایی به رنگ تیره برای پوست روشن مناسب هستند. این به این معنی است که رنگ پوست با رنگ لباس انتخابیتان در تضاد باشد.

انواع متنوعی از مدل‌های پیراهن شیک مجلسی زنانه

  • مدل پیراهن شیک مجلسی برای هیکل‌های مستطیلی شکل

لباس مجلسی برای این فرم بدن باید یقه دلبری یا گرد داشته باشد تا باعث ایجاد منحنی‌هایی در بدن شود (در این فرم بدن سایز کمر، شکم و شانه باهم برابر هستند). بستن سوتین مناسب باعث فرم دادن به بدن می‌شود.

  • مدل پیراهن شیک مجلسی برای هیکل‌های گلابی شکل

هدف ما حجم دار نشان دادن بالاتنه و کم کردن عرض کمر و شکم است. لباس مجلسی به شکل A با یقه باز مربعی انتخاب مناسبی است که بازو و گردن را نمایان می‌کند.

  • مدل لباس مجلسی برای هیکل‌های شنی شکل

این افراد هیکلی مناسب از نظر تقسیم بندی دارند و انتخاب لباس مناسب زیبایی بدنشان را چند برابر می‌کند. این افراد باید دنبال لباس‌هایی به شکل A که نه زیاد گشاد و نه زیاد تنگ است باشند.

  • مدل پیراهن شیک مجلسی برای شانه‌های پهن

زنانی که کمر باریک با شانه و سینه عریضی دارند انتخاب لباس‌های صاف و تخت، شکم و کمر آن ها را کشیده‌تر نشان می‌دهد.

پیراهن شیک مجلسی متناسب بارنگ پوست

پیراهن شیک مجلسی زنانه

در خرید پیراهن شیک مجلسی باید سایز و فرم بدن، مد روز و رنگ هماهنگ با پوست را نیز در نظر گرفت. در انتخاب لباس اولویت با رنگ است نه طرح. با مراجعه به سایت zp می توانید متنوع‌ترین و باکیفیت ترین لباس مجلسی را مشاهده و در نهایت انتخاب کنید. سرکار خانم سارا زراعت پیشه با سال ها تخصص در صنعت مد و فشن راهنمایی‌های لازم را در خصوص انتخاب لباس مناسب به شما خواهند داد.

رنگ پوست روشن: افرادی که رنگ پوست خیلی روشنی دارند از پیراهن مجلسی با رنگ تیره استفاده کنند تا پوستشان از حالت بی روح خارج شود.

رنگ پوست تیره: آن دسته از زنانی که دارای رنگ پوست تیره هستند بهتر است از لباس مجلسی با رنگ روشن استفاده کنند.

رنگ پوست برنزه یا زیتونی: خانم‌هایی که دارای پوست برنزه هستند می‌توانند از تمام رنگ به غیر از رنگ تیره برای لباس مجلسی استفاده کنند.

رنگ پوست زرد یا گندمی: زنانی با رنگ پوست با تم زرد باید از لباس مجلسی‌هایی با رنگ های روشن‌تر استفاده کنند به این ترتیب پوست شما با رنگ لباس متعادل‌تر به نظر می‌رسد.‌

پیراهن شیک فرمالیته چیست؟

پیراهن شیک فرمالیته چیست؟

پیراهن شیک فرمالیته همان‌گونه که از اسمش پیداست لباسی مبدل تشریفات غیرواقعی و رسمی است. طرفداران آن یک یا چند روز قبل از عروسی به آرایشگاه می‌روند لباس مبدل عروس و داماد یا همان لباس عروسی را می‌پوشند کار کلیپ و عکاسی را انجام می‌دهند. انجام عکاسی و کلیپ در فضای آزاد برای عروس و داماد کار طاقت‌فرسایی است همچنین استرس و خستگی را به دنبال دارد. اگر تمام این کارها در روز عروسی باشد دیگر انرژی برای مراسم باقی نمی‌ماند، به همین دلیل روز فرمالیته بهترین انتخاب است.

پیراهن شیک فرمالیته عروس باید چه شکلی باشد؟

پیراهن شیک فرمالیته باید متناسب با فصل سال انتخاب شود: هنگام انتخاب لباس فرمالیته می‌توانید از هر رنگ و هر سبکی (پیراهن، کوتاه، کت شلوار، بلند، بدون آستین، آستین‌دار و...) استفاده کنید. فقط باید مطابق فصل زندگی انتخاب شود مثلاً اگر در فصل تابستان عروسی می‌گیرید نباید از لباس‌های کلفت و زمستانی برای عکاسی استفاده کنید.

سبک پیراهن شیک فرمالیته با سبک لباس عروسی متفاوت باشد: مثلاً اگر لباس فرمالیته لباسی ساده و راسته و یا کت شلواری است برای لباس عروسی لباسی پرزرق وبرق و پف پفی انتخاب کنید تا عکس‌هایی با سبک متفاوت داشته باشید.

پیراهن شیک فرمالیته تا حد امکان لباسی ساده، راحت و خنک باشد: قرار است چند ساعتی جلو دوربین باشید بهتراست لباسی خریداری کنید که مقابل دوربین احساس سبکی و راحتی کنید تا نتیجه‌ی بهتری از عکاسی بگیرید.

پیراهن شیک فرمالیته رنگی یا سفید: انتخاب لباس فرمالیته به سلیقه شخصی برمی‌گردد. در مورد مدل و رنگ لباس محدودیتی ندارد ولی تا حد امکان لباس ساده و دخترانه باشد.

راه‌های خرید پیراهن شیک فرمالیته

برای خرید پیراهن شیک مجلسی و یا حتی فرمالیته می‌توان به مزون‌های لباس عروس مراجعه کرد که هر مزون ژورنال مخصوص به لباس فرمالیته را دارند. بین مدل‌های ژورنالی می‌توان لباس مطابق سلیقه را بسته به هزینه مورد نظر انتخاب کرد.