مدل لباس عروس 15 پرنسس جهان

 

مدل لباس عروس 15 پرنسس جهان

دنیای مد و فشن آنقدر جذاب و پرمخاطب است که همیشه لباس پرنسس‌های جهان، تیتر اول اخبار و مورد توجه فشن و طراحان مشهور بوده است. در گزارش امروز، نگاهی خواهیم داشت به طراحان پیراهن عروس 15 نفراز پرنسس‌های دنیا.

 

پیراهن عروس پرنسس‌ها، همیشه مورد توجه بسیاری از افرادی است که طرفدار مد و فشن هستند. افراد مشهور مانند بازیگران، ورزشکاران و حتی اعضای خانواده سلطنتی در کل کشورهای جهان، برای انتخاب لباس‌های متفاوت از طراحان و مراکز تبلیغاتی کمک می‌گیرند تا با این روش، هم به معرفی محصولات آن ها کمک کنند و هم بتوانند با پوشیدن این لباس‌ها، برای خود  درآمد زایی نمایند. درآمد زایی در صنعت مد در دنیا، امروزه میلیاردها دلار را شامل می‌شود و مخاطب‌های آن، شاید بیش تر از صنایع نساجی باشد.

 

جشن های معروف به Royal Wedding که در اصل، مراسم جشن عروسی و یا نامزدی پرنس و پرنسس‌های دنیا است، مرکز توجه شرکت‌های طراحی فشن و تبلیغات است که بعد از برگزاری این جشن‌ها، از نوع پوشش افراد شرکت کننده در این مراسم ها به تولید محتوای متنی و تصویری می‌پردازند که در کل دنیا مخاطبان زیادی دارد.

 

برخی لیست 10 طرح برتر دنیا را معرفی کرده و برخی دیگر، به نقد از شیوه طراحی و دوخت و رنگ لباس می‌پردازند و آن را زیر سوال می‌برند. و اینگونه ، دنیای مد را داغ  و پر طرفدار نگه می‌دارند.

 

اخیراً در کاخ سلطنتی استکهلم ازدواج سوفیا هلکویست شاهزاده سوئدی کارل فیلیپ انجام شد و یکبار دیگر خانواده‌های سلطنتی جهان را دور هم جمع کرد تا در این جشن ، بروزترین پیراهن‌های طراحی شده برای پرنسس‌ها، به نمایش درآید. مراسمی که هم توجه مخاطبان عمومی را جلب می‌کند و هم مورد توجه شرکت‌های تبلیغاتی و صنعت مد قرار می‌گیرد. عروس ملکه بریتانیا، کیت میدلتون که در سال 2011 به کاخ باکینگهام ورود کرد، یکی از خاص‌ترین پیراهن عروس‌های پرنسس های دنیا بود که به خاطر ترکیبی از طرح سنت و مدرنیته در طراحی، هنوز در کانون توجه شرکت‌های طراحی مد و لباس عروس قرار دارد.

لباس کیت میدلتون تا حدودی  شبیه به پیراهن عروس گریس کلی است، با آستین های بلند و نوارهای توری، که البته تفاوت های زیادی با هم دارد. تور عروس کیت مدیلتون کوتاه تر از تور عروس گریس است. سارا برتون طراح لباس کیت مدیلتون بود از برند الکساندر مک کوئین که بسیار مورد توجه قرار گرفت و ارزش این پیراهن عروس ۳۸۸ هزار دلار گفته شده است. لباس عروس پرنسس دیانا بخاطر محبوبیت زیادی که در بین مردم داشت، همیشه در کانون توجه همگان است. یکی از لباس عروس‌های معروف که جزء گران‌ترین لباس‌های دنیا است، پیراهن عروس پرنسس دیانا است که در آن حدود ده‌هزار مروارید سیاه بکار رفته است. کل پیراهن دست‌دوز است و از پارچه ابریشم تافته استفاده شده است. دیوید و الیزابت امانوئل طراهان این لباس عروس زیبا بودند.

ایندیپندنت، نشریه انگلیسی، در گزارشی به بررسی سبک لباس خاندان سلطنتی جهان در صد سال اخیر پرداخته است و استایل های استفاده شده در طراحی پیراهن عروس پرنسس‌های مطرح در دنیا را مورد نقد وبررسی قرار داد.

نشریه hellomagazine از دیگر وبسایتهایی است که لباس شاهزاده‌های دنیا را مورد بررسی قرار داد و تعدادی از آن لباس‌ها را انتخاب کرده است. در این گزارش، به بررسی 15 لباس عروس مربوط به پرنسس‌های مشهور جهان از پرنسس میدلتون تا پرنسس ویکتوریا می‌پردازیم. در سایت  zpdesigngroup.com با ما همراه باشید.

1- کیت مدیلتون: عروس ملکه انگلیس که با داشتن طراحی ساده و زیبا توجه جهان را به خود جلب کرد. طراح این لباس زیبا سارا برتون است.

2- پرنسس ویکتوریا فرزند ملکه سوئد است که با مربی بدنسازی خود در سال 2010 ازدواج کرد و طراح لباسش  Pär Engsheden بود.

3-  پرنسس مادلیندختر دیگر ملکه سوئد است و طراح لباس آن  Valentinاست.

4- ملکه ماکسیما: ماکسیما ملکه هلند است که طراح لباس عروس آن Valentino است.

5- پرنسس شارلین: پرنسس کشور موناکو است و طراحی لباس او را Giorgio Armani بر عهده گرفت.

6- پرنسس دایاناعروس سابق ملکه بریتانیا که از مطرح‌ترین پرنسس های روزگار خود بود توسط

 David and Elizabeth Emanuel طراحی شد.

7- ملکه رانیا: ملکه اردن که طراح لباس او  Bruce Oldfield بود.

8- پرنسس مری: مری پرنسس دانمارک است که طراحی لباس عروسش بر عهده Uffe Frank بود.

9- ملکه لتیزا : ملتیزا ملکه اسپانیاست که طراحی لباس عروسش را Manuel Pertegaz بر عهده گرفت.

 
10- پرنسس می ماریت: می مارت پرنسس نروژ است که لباس عروس او را طراحی به نام Ove Harder Finseth بر عهده گرفت.
 

11- پرنسس مابل: مابل پرنسس هلند که Viktor & Rolf طراح پیراهن عروسی او بودند.

 

12- پرنسس استفانی: استفانی پرنسس لوکزامبورگ، طراحی لباس این پرنسس را Elie Saab بر عهده داشت.
 

13- ملکه ماتیلدا: ملکه ماتیلدا ملکه کشور بلژیک است که طراح پیراهن عروس او Édouard Vermeulen for Natan است.

 

 

 

 

14- پرنسس الیزابت: پرنسس کشور بلژیک که پیراهن او توسط Valentino طراحی شد.
 

 15- پرنسس سوفیا و پرنس فیلیپ: پرنسس سوفیا ملکه سوئد است که طراح لباس آن da Sjostedt است.

در مزون لباس عروس zp با مدیریت خانم سارا زراعت پیشه خاص‌ترین پیراهن‌های عقد را می‌توانید ببینید.